17 marca 2016 r. o godz. 20:00 w Sali widowiskowej PSW, ul. Sidorska 95/97 wystąpi ZBIGNIEW WODECKI w koncercie pt. "Z Tobą chcę oglądać świat". Laureat wielu konkursów i festiwali. Instrumentalista, kompozytor, aranżer. Sam o sobie mówi, że jest "śpiewającym muzykiem". Zapraszamy!
TV Wschód
22.02.2016 09:00
(aktualizacja 30.09.2023 10:11)
Zbigniew Wodecki w Białej Podlaskiej
Zbigniew Wodecki rozpoczął swoją przygodę z muzyką już w wieku 5 lat. Z wyróżnieniem ukończył szkołę w klasie skrzypiec Juliusza Webera. Grał m.in. z Ewą Demarczyk, Markiem Grechutą, w zespołach Czarne Perły i Anawa. Był skrzypkiem Orkiestry Symfonicznej PRiTV oraz Krakowskiej Orkiestry Kameralnej. Jako wokalista zadebiutował w latach 70-ych. Wszyscy znamy jego niezapomniane przeboje "Chałupy", "Zacznij od Bacha", „Izolda” czy "Pszczółka Maja". Laureat wielu konkursów i festiwali. Instrumentalista, kompozytor, aranżer. Sam o sobie mówi, że jest "śpiewającym muzykiem". Lista jego osiągnięć muzycznych jest bardzo długa, a przecież ciągle niezamknięta! Zrealizował kolejny projekt, efektem czego jest płyta „1976: A Space Odyssey".
Marzy także o lansowaniu młodych, zdolnych ludzi, których kreowałby na prawdziwe gwiazdy. Był gospodarzem telewizyjnego programu muzycznego TVN "Droga do gwiazd", „ Twoja droga do gwiazd” oraz jednym z jurorów w polskiej edycji programu „Taniec z gwiazdami”.
Podziel się
Oceń
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Możliwość dodawania komentarzy została zablokowana przez Administratora.
Komentarze